The Endless Hall of Imaginary Possibilities

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

Koridor Kurumsal İletişim Ajansı, özel uzmanlık alanı marka ve kurumsal kimlik tasarımı olan bir ‘tam hizmet reklam ajansı’dır. Kreatif servis verdiği kurum ya da ürünlerin, pazarlama ya da prestij amaçlı görsel ve sözel materyallerinin tasarlanması; broşürler, ambalaj, promosyon malzemeleri, basılı medya kampanyaları, radyo jingle/spotları, animasyon ve tanıtım filmleri araclığıyla, kreatif taleplerin hedef kitleyle buluşturulması konusunda hizmetler üretir. 

Misyonumuz

Yazar/Çizer olmaktan kaynaklanan yetilerimizi, bir Dünya markası olmayı hedefleyen kişi ve kurumların, kurumsal iletişim süreçlerinde evrensel ve profesyonel standartlarla buluşturmaktır.

 

Vizyonumuz

İyi niyetli girişimlerin, fikir iken vücut bulmalarına hizmet eden Koridor’umuzda, prensiplerimizle varolmaktır.

 

Değerlerimiz

Temel ürünlerimiz olan yazı ve çizgiyi, felsefi derinlik ve toplumsal karşılığı bulunan kavramlarla somutlaştırırken; yaratıcı hizmet üretmek konusunda iletişim halinde bulunduğumuz tüm kişi, kurum, toplum ve disiplinlerin etik anlayışlarıyla, uyum ve saygı prensibiyle yol almaktır.

Hizmetlerimiz

Kurumsal İletişim ve
Reklam Stratejileri

Görsel/Sözel Tasarım

Kurum/Marka Kimlik Tasarımı

Marka Konumlandırma

Kreatif Yönetmenlik

Sanat Yönetmenliği

Film/Fotoğraf Prodüksiyon
ve Yönetmenliği

Sosyal Medya/PR Yönetimi

Web Tasarımı ve Uygulamaları

Event/Proje Tasarımı

İletişim İçin

Bizlerle yeni bir proje konusunda iletişime geçmek ya da hizmetlerimizin kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz

Buyrun konuşalım  →