ERA Kolejleri

ERA Kolejleri, ERA Teknik Kolejleri markası altında başlatılan dersanecilikten örgün eğitime geçiş sürecindeki kurumsal başarıların devamı niteliğinde olan ve 4+4+4 eğitim sisteminin tüm aşamalarında hizmet veren özel eğitim kurumlarının çatı markasıdır. Teknik Kolejlere ilaveten iki kampüsle başlayan yatırım süreci 3 yıl içerisinde 11 kampüse ulaşmıştır. 

Çatı marka inşasında ERA Teknik Koleji’nin kurumsal öğeleri aynen muhafaza edilmiştir. Eğitimde Rasyonel Gelişim Çağı felsefesi çerçevesinde, kurumun eğitsel vaatleri özetle ”5G” olarak tanımlanmış ve zihinsel, fiziksel, sosyal, psikolojik ve akademik gelişim programları ile sistemleştirilmiştir. 

5G eğitim sistemi stratejik olarak benimsenen füturistik tema içerisinde sayısız reklam kampanyası ile bir çok farklı mecrada kurumsallaştırılmıştır.

Başlangıç itibariyle hiç bir yatırımı olmayan kağıt üzerindeki bir projenin, üç yıl sonunda 11 eğitim kampüsü ve 5 bin öğrenciyle devinen ve hergün daha da büyüyen kompleks bir yapıya dönüşmesinde tüm kurumsal iletişim sürecini tasarlayan ve kreatif sorumluluğunu üstlenen ajansımız ERA Kolejleri markasının başarısıyla kıvanç duymaktadır.

VERİLEN AJANS HİZMETLERİ
— Marka Konumlandırma
— Kurumsal Kimlik Tasarımı
— Kurumsal Kimlik Kılavuzu
— Kurumsal Web Siteleri
— Kurumsal Fuar Standı

KREATİF TALEP
Meslek Liselerinden 4+4+4 eğitim sistemine geçiş sürecinde marka konumlandırması.