HezarfenModern Üniversitesi

Eğitim sektörünün farklı kulvarlarında 25 yılı aşkın bir süredir hizmet veren yatırımcılarımızın yeni bir meslek yüksek okulu konusundaki girişimlerinin YÖK’e başvuru esnasında tamamlanması gereken tanıtım süreci çerçevesinde, Yüksekokulun misyon, vizyon, hedef ve ilkelerinin kurumsallaştırılarak bu vaatler çerçevesinde yeni bir marka ve özgün bir kurum kimliği ile yapılandırılması konusunda çözüm ortaklığı hizmeti verilmiştir.

” Hezarfen ” terimi sözcük anlamıyla 1000 bilim anlamına gelmekte olup, Osmanlı alimlerinden sayılabilecek Hezarfen Ahmet Çelebi’ye atıfta bulunan bir algıyla, çağdaş yaşamı temsil eden ” Modern ” sözcüğüyle birleştirilerek özgün bir marka olarak tanımlanmıştır. Marka tanımlamasını takiben özgün bir kurumsal kimlik görsel tasarımı şekillenmiştir.

HezarfenModern Yüksekokulu’nun eğitim vizyonu içerisinde yer alan tüm mesleki branşların seçimi, detaylı tanıtım metin ve görsellerinin hazırlanışı, kuruma ait tüm bilgilerin indekslenmiş bir dosya içerisinde lansmanı ve yazılı bilgileri web üzerinde destekleyen dijital alt yapının tasarım konularında hizmet verilmiştir.

VERİLEN AJANS HİZMETLERİ
— Marka Konumlandırma
— Kurumsal Kimlik Tasarımı
— Kurumsal Kimlik Kılavuzu
— Kurumsal Tanıtım Filmi
— Kurumsal Web Siteleri
— Kurumsal Alt Markalar
KREATİF TALEP
Eğitimcinin köklü eğitim deneyiminin yansıtıldığı yeni bir marka tasarımı