İstudio’50 Art Project

İstudio’50, Türk Plastik Sanatları’nın 50 önemli temsilcisinin stüdyolarının kapılarını Dünya’ya yeni bir vizyonla açmak için tasarlanmış bir fotoğraf ve sergi projesidir. İstanbul 2010 Kültür Başkenti Projeleri arasında yer almak amacıyla Galeri Selvin’in sahibi Selvin Gafuroğlu, Fotoğraf Sanatçısı Cumhur Kaplan ve Sanat Yönetmeni Cihat Büyüköner’in ortak girişimleriyle çekimleri ve baskı orijinalleri tamamlanan proje, halen doğru bir sponsorla buluşmayı beklemektedir.

Projenin vizyonu içerisinde elli önemli Türk sanatçısının portrelerinden oluşan bir sergi, her bir sanatçıya ait altı sayfanın ayrıldığı bir sanat kataloğu ve elli sanatçının da iştirak ettiği bir lansman hedeflenmiştir.

Selvin Gafuroğlu’nun sanatsal seçkisiyle karar verilen proje sanatçıları, Cihat Büyüköner’in sanat yönetmenliği altında profesyonel fotoğraf sanatçısı Cumhur Kaplan tarafından fotoğraflanmıştır. Bir yılı aşkın bir süre içerisinde tamamlanan projenin prodüksiyonu Koridor Kurumsal İletişim Ajansı tarafından gerçekleştirilmiştir.

VERİLEN AJANS HİZMETLERİ
— Marka Konumlandırma
— Sanat Yönetmenliği
— Prodüksiyon
— Kurumsal Web Sitesi