Nippon Hotel

Ajansımızın kurulduğu 2007 itibariyle çalışmaya başladığı ilk kurumsal müşterisi, Nippon Hotel’dir. Nippon Hotel, kongre vadisi olarak anılan Taksim-Harbiye lokasyonunun tam merkezinde yer alan 4 yıldızlı bir oteldir.

İlk adım olarak ‘Japon’ anlamına gelen ”Nippon” terimi dışında herhangi bir kurumsal verisi bulunmayan otelin adından yola çıkılarak, Nippon kavramı doğal kaynağı olan Uzakdoğu konsepti ile kavramsallaştırılmıştır. Uzakdoğu’nun dingin ve egzotik temaları, ”a stylish stay…” sloganı ile ifade edilerek, halihazır kurumsal kimlik, Japonlara özgü bir illüstrasyon ile güçlendirilerek yeniden tanımlanmıştır.

Nippon Hotel’e; kurumsal değerlerinin, yeniliklerinin ve otelcilik vizyonunun üç aylık periyotlarla tanıtıldığı 96 sayfalık ”NipponTimes” adı altında bir dergi tasarlanmıştır. NipponTimes Dergisi’nin tüm editoryal, görsel ve yazılı uygulamaları, 6 sayı boyunca ajansımız tarafınca yapılmıştır.

Nippon Hotel toplantı fuaye alanları, ajansımız tarafından çekilen Beyoğlu fotoğraflarıyla dekore edilmiştir. Nippon Hotel’e ait tüm basın ilanları, tanıtım broşürleri, event tanıtımları, web sitesi ve diğer kurumsal iletişim ihtiyaçları ajansımız tarafından planlanmış, projelendirilmiş ve tasarlanmıştır.

VERİLEN AJANS HİZMETLERİ
— Marka Konumlandırma
— Kurumsal Kimlik Tasarımı
— Kurumsal Kimlik Kılavuzu
— Kurumsal Tanıtım Filmi
— Kurumsal Web Siteleri
— Kurumsal Alt Markalar
KREATİF TALEP
Kurumsal İletişim Ajansı