Point Hotel

2010 ile 2013 yılları arasında anlaşmalı kurumsal iletişim ajansı olarak hizmet verilen Point Hotel İstanbul’un kalbi Taksim’in merkezindeki lokasyonuyla özellikle kongre turizmi konusunda hizmet veren 5 yıldızlı zincir bir kompleksdir. 

Mevcut kurum kimliğinin revize edilerek kurumsallaşması süresince hizmet veren ajansımız; otelin yiyecek/içecek, ön büro, havuz/spa, housekeeping, resepsiyon/bar ve restaurant/lounge gibi yapısal departmanlarının çok sayıdaki form ve basılı materyallerini tasarlayarak,onları belirli bir kurumsal kimlik kılavuzu içerisinde standartlaştırmıştır.

Kurumun etkin bir iletişim mecrası olarak kullandığı fuar organizasyonları sayısız özgün mailing tasarımı ile dijital olarak desteklenmiştir. Business Point adı altında, 64 sayfalık çağdaş iş hayatını tematik olarak işleyen bir otel dergisi, hayata geçirilmiştir.

Çözüm ortaklığımız süresince sayısız fotoğraf çekiminin sanat yönetmenliği ve prodüksiyonu üstlenilerek, elde edilen görsellerle ürün tanıtımları, basın ilanları ve tanıtım materyalleri tasarlanmıştır. 

Point Hotel Taksim’in markasını Beyoğlu ile özdeşleştirmek için başlangıç itibariyle fotoğraf sanatçısı Ara Güler ile yürüttüğü sanatsal vizyonunun, otel içerisindeki dekoratif uygulamaları ve tanıtımında özgün tasarımlar üretilmiştir.

VERİLEN AJANS HİZMETLERİ
— Marka Konumlandırma
— Kurumsal Kimlik Tasarımı
— Kurumsal Kimlik Kılavuzu
— Kurumsal Tanıtım Filmi
— Kurumsal Web Siteleri
— Kurumsal Alt Markalar
KREATİF TALEP
Kurumsal İletişim Ajansı